Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBezpłatny udział w targach spożywczych w prow. Xinjiang

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-04-13 03:34:57
wphi, pekin, xingjiang, żywność, artykuły spożywcze, eksport

WPHI w Pekinie informuje, że polskie firmy mogą wziąć udział w targach The 3rd Silk Road International Food Exhibition Fair w Xinjiang w terminie 26-29 maja br.

Poprzednia edycja targów The 3rd Silk Road International Food Exhibition Fair w Xinjiang (w skrócie SRIFF) została zorganizowana na powierzchni 100 tys. m2. Wzięło w nich udział 1200 przedsiębiorstw pochodzących z 40 krajów.

W zeszłorocznych targach dominowały następujące produkty: specjalności z danych krajów, alkohol i napoje, żywność organiczna. Na targach wystawione były także maszyny do przetwórstwa spożywczego.

Organizator jest gotowy przekazać WPHI bezpłatne 9m2 stoiska polskim firmom zainteresowanym udziałem w tych targach. Przejazd do Xinjiang i zakwaterowanie pozostaną do opłacenia przez uczestników. Z powodu ograniczonej ilości miejsc będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszeń do dnia 19 kwietnia br. na adres a.siejka@trade,gov.pl.

WPHI w Pekinie wcześniej nie brało udziału w tych targach i dlatego nie może gwarantować, że przyniosą one spodziewane rezultaty.

Pod artykułem do pobrania załączona jest oficjalna broszura targów (w j. angielskim) oraz raport z poprzedniej edycji (w j. chińskim).

Jednocześnie WPHI w Pekinie pragnie podziękować firmie PMT Trading, za poinformowanie o ofercie targów.

Pliki do pobrania

SRIFF 2016 offcial brochure
pdf | 2.18 MB
Pobierz
SRIFF 2015 post-show report
pdf | 3.93 MB
Pobierz