Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrawie 30 polskich firm wzięło udział w targach World of Food w Pekinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-02-24 03:45:38
targi spożywcze, polska wódka

WPHI w Pekinie zorganizowało 36m2 powierzchni wystawienniczej dla polskich firm na największych targach importowanej żywności w Północnych Chinach

Na stoiskach WPHI w Pekinie wzięli udział eksporterzy różnych artykułów rolno-spożywczych z Polski - m.in. produktów mlecznych, słodyczy, soków i wody. W tegorocznej edycji targów szczególne wsparcie otrzymali producenci i eksporterzy wódki z Polski, dla których WPHI przygotowało specjalne stoisko. Na stoisku wystawionych było wiele znanych polskich marek wódek - Wyborowa, Luksusowa, Chopin, Lubelska, Żołądkowa oraz wyroby Toruńskich Wódek Gatunkowych.

Dodatkowo do zapoznania się z tą szeroką oferta zachęcała hostessa przebrana w tradycyjny polski strój ludowy. Odwiedzający polskie stoisko mogli spróbować smak tego tradycyjnego polskiego trunku.

Targi World of Food są najważniejszymi targami poświęconymi głównie importowanym produktów spożywczych w Pekinie i obok targów SIAL w Szanghaju są jednymi z najważniejszych targów tego rodzaju w Chinach.