Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Pekinie zorganizowało seminarium dla polskich eksporterów produktów spożywczych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Użytkownik | 2016-04-08 05:13:01
seminarium, produkty spożywcze

W dn. 17 listopada br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie zorganizował w Ambasadzie RP w Pekinie seminarium dla polskich firm biorących udział w targach World of Food Beijing.

Seminarium zostało otwarte przemówieniem Kierownika WPHI w Pekinie Radcy Roberta Góralczyka. Wystąpienia na seminarium mieli II Sekretarz WPHI w Pekinie Artur Siejka, Radca Rolny Ambasady Blanka Gołębiowska, Prezes Lezhitao Trading Pan Marek Kreja oraz przedstawiciel China IPR SME Helpdesk Pani Carol He (prezentacje do pobrania znajdują się pod artykułem).

Lezhitao Trading to firma chińska podstała jako inwestycja z kapitału polskiego. Zajmująca się importem artykułów spożywczych z Polski do Chin oraz produkcją przetworów mięsnych w Chinach.

China IPR SME Helpdesk to organizacja finansowana przed Komisję Europejską zajmująca się wsparciem małych i średnich firm z Unii Europejskiej w zakresie ochrony własności intelektualnej w Chinach.

Na seminarium przybyło ok. 30 osób.

 

 

Pliki do pobrania

Prezentacja WPHI w Pekinie
pdf | 2.22 MB
Pobierz
Prezentacja Radcy Rolnego Ambasady RP w Pekinie
pdf | 2.78 MB
Pobierz
Prezentacja Panda Lezhitao
pdf | 3.96 MB
Pobierz
Prezentacja China IPR SME Helpdesk
pdf | 1.5 MB
Pobierz