Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska oferta na międzynarodowych targach przemysłowych w Szanghaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-26 06:58:10
przemysł, targi, wphi szanghaj

W dniach 3-7 listopada br. odbyły się w Szanghaju Międzynarodowe Targi Przemysłowe (China International Industry Fair). Swoją ofertę zaprezentowały polskie firmy: Przemgri (kontenerowe oczyszczalnie ścieków) oraz Elma Energia (kompensacja mocy biernej).

W dniach 3-7 listopada br. odbyły się w Szanghaju Międzynarodowe Targi Przemysłowe (China International Industry Fair). Była to już 17 edycja targów, jednak pierwsza, która miała miejsce w oddanym do użytku w tym roku nowym kompleksie wystawienniczym - China National Exhibition and Convention Centre.

Targi przemysłowe składają się z kilku segmentów:

- Metalworking & CNC Machine Tool Show

- Industrial Automation Show

- Environmental Protection Technology & Equipment Show

- Information and Communication Technology Show

- Energy Show

- New Energy Auto Show

- Robotics Show

- Scientific @ Technological Innovation Show

- China Aerospace and Aviation Technology Show

Impreza reprezentuje bardzo wysoki poziom. Wynika to z faktu, iż jest to kluczowe w Chinach wydarzenie dla Chińskiej Krajowej Komisji ds. Reform i Rozwoju, Ministerstwa Handlu, Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informatycznych, jak również dla władz Szanghaju. Organizatorzy ekspozycji mogą się także poszczycić wsparciem UNIDO.

Wśród wystawców dominują największe firmy w branży, prezentując najnowocześniejsze oraz najbardziej efektowne stoiska, wsparte odpowiednim zapleczem kadrowym, jak również posiłkujące się wszelkimi dostępnymi formami promocji. Wśród zagranicznych wystawców wyróżniały się z pewnością stoiska Japonii oraz Niemiec.

Stoisko WPHI zostało zlokalizowane w części „ochrona środowiska”. Swoją ofertę zaprezentowała firma Przemgri (kontenerowe oczyszczalnie ścieków) oraz Elma Energia (kompensacja mocy biernej). Samo WPHI zaprezentowało program Green Evo.

Targi CIIF zdecydowanie można uznać za imprezę godną polecenia polskim firmom. Ogromna liczba profesjonalnych zwiedzających sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Z uwagi na dobry odbiór targów także wśród polskich wystawców, Placówka zaprezentuje się z własnym stoiskiem w przyszłym roku.

Firmy zainteresowane udziałem w targach proszone są o kontakt z Panem Adamem Ryszkowskim, II Sekretarzem (adam@polandtrade.org)