Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZakończyła się 10 Edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Rekreacyjnego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-05 07:02:54
targi, hangzhou, przemysł rekreacyjny

W dniach 30 października – 2 listopada odbyła się w Hanghzou (stolica prowincji Zhejiang) 10 edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Rekreacyjnego (China International Leisure Industry Exposition).

W dniach 30 października – 2 listopada odbyła się w Hanghzou (stolica prowincji Zhejiang) 10 edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Rekreacyjnego (China International Leisure Industry Exposition). Organizatorem targów był oddział CCPIT w Hangzhou, który zaprosił do uczestnictwa – oprócz lokalnych firm - szereg krajów, które posiadają przedstawicielstwa dyplomatyczne w Szanghaju. Wśród krajów, które skorzystały z zaproszenia znalazły się obok Polski: Bułgaria, Argentyna, Słowenia, Tajlandia, Filipiny i Indonezja.

Na polskim stosiku wystawiły się 4 firmy, które promowały polską żywność (mleko, wyroby mięsne, jogurty) oraz bursztyn. WPHI zaprezentowało z kolei ofertę turystyczną naszego kraju. Polskich wystawców odwiedził także gospodarz ceremonii - Wiceburmistrz Hangzhou.

 

Udział w targach w Hangzhou, jednym z najzamożniejszych miast Wschodniego Wybrzeża Chin, to dobra okazja do zaprezentowania swoich wyrobów lub usług, tej części chińskiego społeczeństwa, która jest ciekawa zachodnich wyrobów, a jednocześnie bardzo zamożna.