Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOferta w zakresie IPR dla polskich firm - Biuro IPR Helpdesk Pekin

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Maria Ryszkowska | 2015-11-22 03:21:05
ipr, ochrona własności intelektualnej

informacja z WPHI Pekin

Przede wszystkim prosze zapoznac sie z nasza strona internetowa, gdzie mozna znalezc wszystkie informacje o naszym projekcie: http://www.china-iprhelpdesk.eu/, w skrocie bezplatnie radzimy firmom jak chronic wlasnosc przemyslowa w Chinach oraz ponizej zalaczam bardziej szczegolowa informacje o nas:

 

Helpdesk PWI dla MŚP w Chinach pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP) z Unii Europejskiej (UE) na terenie Chin lub mających powiązanie z Chinami chronić i egzekwować przysługujące im prawa własności intelektualnej (PWI), oferując bezpłatny dostęp do informacji oraz usług. Pomoc udzielana jest przystępnym językiem, w formie rzetelnych i poufnych porad na temat własności intelektualnej oraz związanych z nią zagadnień, a także w ramach szkoleń, publikacji oraz zasobów udostępnianych online. Helpdesk PWI dla MŚP w Chinach jest finansowany przez Dyrekcję Generalną ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu Komisji Europejskej –w zakresie Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP) i opiera się na wynikach projektu pilotażowego przeprowadzonego w latach 2008–2010.

 

Bezpłatne usługi oferowane przez Helpdesk europejskim MŚP obejmują:

 

Centrum informacyjne – poufne doradztwo

MŚP lub ich pośrednicy mogą kierować swoje zapytania dotyczące PWI bezpośrednio do Helpdesku, zarówno drogą telefoniczną, mailową, jak i osobiście, w celu nawiązania kontaktu z zespołem specjalistów oraz uzyskania bezpłatnej, poufnej i rzetelnej porady.

 

Szkolenia

 

Helpdesk zajmuje się organizacją szkoleń w Europie oraz w Chinach prowadzonych pod kątem potrzeb MŚP w zakresie ochrony oraz egzekwowania PWI, które obejmują:

ogólne zagadnienia z zakresu PWI, w tym ich rejestrację oraz strategie ochrony,
kwestie praktyczne, takie jak wybór partnera biznesowego w Chinach, udział w targach handlowych czy udzielanie licencji,
20-minutowe indywidualne konsultacje ze specjalistą w dziedzinie PWI, z których MŚP mogą bezpłatnie skorzystać w ramach wielu prowadzonych szkoleń,
materiały szkoleniowe typu „szkolić trenera” skierowane do podmiotów oferujących usługi dla przedstawicieli MŚP oraz organizacji pośredniczących, mające na celu poszerzenie ich wiedzy na temat zakresu oraz form wsparcia, oferowanych przez Helpdesk PWI dla MŚP w Chinach.

Materiały

Materiały szkoleniowe oraz przewodniki, przygotowane z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą w różnych sektorach, zawierające informacje:

z zakresu PWI, w tym na temat patentów, znaków towarowych, praw autorskich, licencji oraz przeciwdziałania podrabianiu,
istotne przy prowadzeniu działalności gospodarczej, w tym dotyczące zagadnienia PWI jako składników majątku przedsiębiorstwa, kwestii transferu technologii oraz wyboru odpowiedniego prawnika,
opracowane pod kątem poszczególnych sektorów, m. in. włókienniczego, wyrobów medycznych czy ceramicznego.

Usługi online

Wielojęzyczny portal internetowy zapewnia wszystkim MŚP w UE łatwy dostęp do informacji oraz usług oferowanych przez Helpdesk, w tym przewodników, modułów e-learningowych, informacji o bieżących wydarzeniach oraz transmitowanych na żywo seminariów internetowych.

 

Dane osoby do kontaktu:

Ms Beata Suwala

IP Expert

China IPR SME Helpdesk

Tel: +86 10 8527 6922 ext 10

Mob: +86 182 0123 9271

Website: http://www.china-iprhelpdesk.eu

Room 900, Beijing Sunflower Tower 盛福大厦900室

No. 37 Maizidian Street 朝阳区麦子店街37号

Chaoyang District, Beijing 100125, PR China 中国北京